De cast van Chaplin, de musical


Nordin De Moor

Charlie Chaplin
Opleiding

Koninklijke Balletschool Antwerp, zangles bij Lieve Suys

Theater

‘The King and I’ (Prins Chulalongkorn), ’Fiddler on the Roof’, ‘Sneeuwwitje’, ‘Dracula’, ‘Peter Pan’, ‘Beauty and the Beast’ (België & Nederland), ‘Kuifje en de Zonnetempel’, ’Tika is Jarig’, ‘Grease’, ‘Annie’, ‘Oliver!’ (US Noah Claypole), ‘Anatevka’, ‘West Side Story’, ‘My Fair Lady’, ‘Spamalot’ (Patsy), ‘Fiddler on the Roof’, ’Robin Hood’, ‘Shrek’ (US Lord Farquaad), ’14-18’ (US soldaat Deprez), ‘Peter Pan: The Never Ending Story’ (Britse tournee, Qatar, Abu Dhabi & Singapore, als Smee & Mr. Darling), ‘Assepoester’ (Govert), ‘War Horse’ (Captain Stewart), ‘Cinderella, A Fairly True Story’ (in Singapore, als Reporter).

Televisie

Stem van Maxim in ‘Violetta’, gastrol in ‘Familie’, gastrol in ‘Lee & Cindy C’. 

Awards

Vlaamse Musicalprijs voor Beste Mannelijke Bijrol als Patsy in ‘Spamalot

Roel Vanderstukken

Sydney Chaplin
Theater

‘Niets, is alles wat hij zei / Niets’, ‘Soap’, ‘Proof’, ‘The Shape of Things’, ‘Moord op de Nijl’

Televisie

‘Wittekerke’ (als Jelle Demeester), ‘Flikken’ (Michiel Dewaele), ‘LouisLouise’, ‘Ella’, ‘Crimi Clowns’, ‘Rox’, ‘Zone Stad’, ‘Witse’, ‘Kinderen van Dewindt’, ‘Spoed’, ‘Steracteur Sterartiest’, ‘Sterren op de Dansvloer’, presentator van ‘De Huisdokter’…

Muziek

Albums ‘De Smaak van Water’ (2009), ‘Leven in mijn leven’ (2010)

Film

‘K3 en de Kattenprins’ (Kattenprins) en stemacteur in ‘De Prinses en de Kikker’, ‘Kung Fu Panda’, ‘Enchanted’

Marleen Van der Loo

Hannah Chaplin
Opleiding

Jazz/theater en showmusicaldans, Theaterschool Amsterdam

Theater

o.a. ‘Evita’, ‘Tanz der Vampire’, ‘Cyrano’, ‘Elisabeth’ (alternate Elisabeth), ‘3 Musketiers’ (koningin Anna, Milady De Winter), ‘Mamma Mia!’ (alternate Donna), ‘Cats’, ‘Ciske de Rat’ (Suus), ‘Footloose’ (Vi Moore), ‘Een leven zonder jou’ (Roos), ‘Ben X, de Musical’ (moeder), ‘Aspects of Love’ (Rose), ‘Wickie de Viking’ (Ylva, Tabora), ‘Muerto!’ (Teresita)

Televisie

‘A Star is Born’, ‘TopStars’, ‘Op zoek naar Evita’, ‘Van God Los’, stemactrice in ‘Wolfblood’

Muziek

Zangeres in de close-harmonygroep Route 66

Goele De Raedt

Hedda Hopper
Opleiding

Koninklijk Conservatorium Brussel, afdeling Musical;
Zangopleiding Conservatorium Gent;
Opleiding in België, Nederland, Duitsland en New York

Theater

‘Tanz der Vampire’ (Magda in Vlaanderen en Duitsland), ‘We Will Rock You’ (Killer Queen in Vlaanderen en Duitsland), ‘Mamma Mia!’, ‘Beauty and the Beast’, ‘Daens’, ‘Sneeuwwitje’, ‘Romeo en Julia’, ‘Benjamin, Dernière Nuit’ (Opéra de Lyon), ‘Fiddler on the Roof’ (Tzeitel), ‘Dracula’ (Nimf)

Televisie

‘Wittekerke’, ‘Spoed’, ‘Zone Stad’, ‘Verschoten en Zoon’, ‘Thuis’, ‘Skilz’ (directrice Impens), ‘Albert II’

Muziek

CD ‘On the Road’ samen met Marianne Carlier

Jeroen Phaff

Mack Sennett
Ensemble
Opleiding

Klassieke zang bij Bernard Kruysen en Hans Smout Theater o.a. ‘Wickie de Musical’ (Vreselijke Sven), ‘Footloose’ (Shaw Moore), ‘Jesus Christ Superstar’ (Pilatus), ‘Tanz der Vampire’ (Graaf Von Krolock), ‘Elisabeth’ (Franz Jozef), ‘Aida’ (Zoser), ‘Evita’ (Perón), ‘Der Besuch der Alten Dame’ (Bodyguard), ‘Les Misérables’, ‘Tarzan’ (Korchak), ‘De Griezelbus’, ‘The Juliet Letters’, ‘The Phantom of the Opera’ (US Raoul), ‘The Lion King’ (Scar, Pumba), ‘The Wiz’ (Laffe Leeuw)

Televisie

‘A Star is Born’, stemacteur in ‘Ratjetoe in Parijs’, ‘De Snorkels’, ‘Zoostraat 64’

Zanger

Zanger bij het semiklassieke ensemble Forte, lid van het Groot Koor van de Nederlandse Opera Musical Awards voor Beste Mannelijke Bijrol voor zijn vertolkingen in ‘Footloose’ en ‘De Griezelbus’

Deborah De Ridder

Oona O’Neill
Ensemble
Opleiding

Koninklijk Conservatorium Brussel, afdeling Musical; Brabants Conservatorium (Fontys), richting Muziektheater; Guildford School of Acting (VS)

Theater

‘Evita’ (Eva Perón), ‘Beauty and the Beast’ (Belle), ‘Annie’ (Miss Hannigan), ‘Domino’ (Dominique), ‘Anatevka’ (Tzeitel), ‘My Fair Lady’ (Eliza Doolittle), ‘Oliver!’ (Bet), ‘Tell me on a Sunday’ (Emma), ‘The Sound of Music’ (Maria), ‘Daens’ (alternate Nette), ‘Grease’ (Marty, US Sandy en Rizzo), ‘Kuifje: De Zonnetempel’ (mevrouw Heining’, ‘De 3 Biggetjes’, ‘Rembrandt’ (US Hendrickje Stoffels), ‘Dracula’, ‘Sneeuwwitje’, ‘Cinderella: A Fairly True Story’(Singapore als Stiefmoeder)

Televisie

o.a. ‘Familie’, ‘Ella’, ‘David’, ‘Zone Stad’, ‘Wittekerke’, ‘Spoed’, winnares van ‘Op zoek naar Maria’

Muziek

‘Disney in Concert’ (vaste soliste, tour door Europa en het Midden-Oosten) Film stemactrice in ‘Het Gouden Kompas’, ‘Rapunzel’, ‘Planet 51’, ‘Frozen’

Pieter Van Nieuwenhuyze

Fred Karno
Ensemble
Opleiding

Master Dramatische Kunst, richting Musical aan Koninklijk Conservatorium van Brussel

Theater

‘Soldaat van Oranje’, verschillende voorstellingen bij het Herman van Veen Arts Center, ‘War Horse’ (swing), ‘Les Misérables’ (cover Marius en Bamatabois), ‘Miss Saigon’, ‘Elisabeth’ (cover Rudolf), ‘Dans der Vampieren’ (US Professor Abronsius), ‘Oliver!’, ‘West Side Story’, ‘Love Story’, ‘Aspects of Love’, ‘Beautiful Thing’, ‘Een leven zonder jou’ (Wim) Televisie: ‘Familie’, ‘Flikken’, ‘Dag en Nacht’, stemacteur in ‘Harriet the Spy: Blog Wars’, ‘Yoohoo en zijn vriendjes’

Film

‘The Curiosity of Chance’ (Hank Hudson), stemacteur in ‘Enchanted’, ‘Space Chimps’

Lotte Lauren

Mildred Harris
Ensemble
Cover Oona
Opleiding

Bacheloropleiding aan The Academy of Film and the Arts, vooropleiding Muziektheater aan Codarts Rotterdam

Theater

Haar rol als Mildred Harris in ‘Chaplin, de Musical’ betekent Lottes professionele debuut.

Maja Van Honsté

Mabel Normand
Ensemble
Opleiding

Maja studeerde in 2011 af aan de Fontys Hogeschool van de Kunsten in Tilburg afdeling musicaltheater. Hiervoor volgde ze de vooropleiding 7 musical aan Dé Kunsthumaniora te Antwerpen.

Theater

Maja was te zien in de musical ‘Crazy Shopping’ (ensemble/understudy Mari-Claire), de Turkse tourversie van ‘Pinocchio’ (Pinocchio), ‘Raad eens hoeveel ik van je hou’ (Hazeltje), ‘Geronimo Stilton: Fantasia de musical’ (Sirenia, Enigma,…), ‘Shrek De Musical’ (Heks, Koningin Lillian en in Vlaanderen ook teenage Fiona), de sprookjesmusical ‘Doornroosje’ (slechte fee Fien), ‘Zo mooi zo blond’ (Sandra), De Zomershow van Stany Crets ‘Songfestival contest of the best’, het inzingen van het ensemble voor het openluchtspektakel ‘Sacco & Vanzetti’, de theatervoorstelling ‘Fondue Bourguignonne’ (Inge) in het EWT theater en speelde Julie in ‘Mijne schat is ribbedebie’ in het Echt Antwaarps Theater.

Ook met Uitgezonderd Theater bracht ze in scholen zowel educatief theater als theater voor kleuters met oa ‘Fanny15’ en ‘Tinkelbel’.

Film & Televisie

Ze verleent haar stem aan verschillende tv-series op o.a. Disneychannel, Ketnet, VtmKzoom,.. zoals: Goldie & Beer (Goldie), Calimero (Priscilla), Jessie (Jessie), Elena van Avalor (Naomi), The Power Rangers Dino Charge (Roze Ranger), De Pratende Poep (Eleanor)…
Ook was ze te horen in de Disney Bioscoopfilm ‘Zootropolis’ als FruFru.

Inger Van der Zanden

Joan Berry
Ensemble
Cover Mildred
Opleiding

Fontys Conservatorium Tilburg, richting Muziektheater

Theater

‘42nd Street’ (Phyllis Dale), ‘Company’ (Susan), ‘Antigone’ (Antigone)

Televisie

‘Kosmoo’

Muziek

Zangeres bij de gospelformatie JOY! en Dickenskoor Pure

Charlotte Campion

Molly
Ensemble
cover Hannah
Opleiding

Woordkunst-Drama aan het Lemmeninstituut, Musical aan het Koninklijk Conservatorium in Brussel

Theater

‘Grease’ (Rizzo), ‘The Sound of Music’ (Maria), ‘Assepoester, het tamelijk ware verhaal’ (Assepoester), ‘Assepoester’ (Priscilla), ‘Kuifje en De Zonnetempel’, ‘Annie’, ‘Raisonnez’, ‘Het Geslacht Borgia’, ‘Fleur’, ‘Moby Dick’, livevoice-over Tinkerbell in ‘Peter Pan, The Never Ending Story’

Televisie

‘Eurosong voor Kids’, stemactrice in ‘Mily Miss Questions’, ‘Tinkerbell en de Piraten’, zangeres van de titelsong van ‘Dinges en ik’. Film Stemactrice in ‘Brother Bear’

Elke Buyle

Secretaresse
Ensemble
Cover Hedda
Opleiding

Koninklijk Conservatorium Brussel, afdeling Musical Theater: ‘Dans der Vampieren’, ‘Oliver!’, ‘Doornroosje’, ’14- 18’, ‘Wickie de Viking’, ‘Tanz der Vampire’ (Berlijn)

Televisie

‘Op zoek naar Maria’ Film: Stemactrice in ‘Frozen’ (Elsa). ‘Laat het Los’ stond op nummer één in de Vlaamse hitlijsten.

Muziek

Zangeres in de avondvullende programma’s ‘Ladies of the Fifties’ en ‘Ladies of the Sixties’, zangeres in Pixie Voice Project, dat de voorbije kerst de single ‘Good Good Day’ uitbracht.

Mart Van Den Hout

Ensemble
Cover Sennett
Opleiding

Fontys Hogeschool voor de Kunsten Tilburg, Muziektheater

Theater

‘De Vliegende Hollander’, ‘Pinokkio’ (Baloardo), ‘The Beastly Bombing’ (Frank), ‘BiBa Boerderij’ (Boer Bart), ‘De Bende van de Korenwolf’ (Baron/Vader), ‘The Sound of Music’ (US Oom Max), ‘Het Zandkasteel’ (Koning Koos), ‘Doornroosje’ (Koning Louis), ‘Karel de Kok’ (Sint-Nicolaas), ‘Assepoester’ (Boudewijs en US Prins)

Andere

Regisseur van diverse attracties bij Merlin Entertainments in Amsterdam en alle entertainment bij Walibi Holland.

Pieter Casteleyn

Douglas Fairbanks
Ensemble
cover Charlie Chaplin
Opleiding

Koninklijk Conservatorium Brussel, afdeling Musical

Theater

‘Assepoester, het tamelijk ware verhaal’, ’14-18’, ‘Ons kent Ons’, ‘Lover Never Dies’ (Duitsland)

Film

Jonas in de muzikale kort ln ‘Tweestrijd’

Floris Devooght

Mr. Freuler
Ensemble
Opleiding

Fontys Hogeschool voor de Kunsten Tilburg, Musicaltheater. Floris volgt er momenteel de Master of Music.

Theater

’14-18’ (US Kamiel), ‘Marie-Antoinette’ (Koning Louis August), ‘Lelies’ (US Jean Bilodeau & Barones de Huë), solovoorstellingen ‘TuTuTu’ en ‘Asperges Flamandes’, ‘Evita’

Sven Tummeleer

Mr. Jacobs
Ensemble
cover Sydney Chaplin
Opleiding

Fontys Hogeschool voor de Kunsten Tilburg, Musical en Theaterdans

Theater

‘Sweet Charity’, ‘Chess’, ‘Bubblin’ Brown Sugar’, ‘Cabaret’ (US MC), ‘Mamma Mia!’, ‘Tanz der Vampire’ (Antwerpen en Berlijn, US Graf Von Krolock), ‘Pinocchio’ (Fox en Trot in de Turkse tournee), ‘Alice in Wonderland’, ‘Robin Hood’, ‘Piaf, de Musical’ (Maurice Chevalier en Theo Sarapo)

Sanne Schlette

Secretaresse
Ensemble
Opleiding

Fontys Hogeschool voor de Kunsten Tilburg. Musicaltheater.

Theater

‘Hartsvrienden’ (Annemarie, cover Linda). ‘Grease’ (Patty Simcox).

Steven Colombeen

Alf Reeves
Ensemble
cover Fred Karno
Opleiding

Koninklijk Conservatorium Brussel, afdeling Musical

Theater

‘Wickie, de Musical’ (Ulme), ‘Muerto!’ (Cataldo), ‘The Sound of Music’ (Rolf), ‘Fiddler on the Roof’ (Mendel en Mottel), ‘Grease’ (Doody), ‘Les Misérables’, ‘Alice in Wonderland’, ’14-18’, ‘Cabaret’, ‘Oliver!’, ‘Dracula’, ‘Je negeert de waarheid’, ‘Jesus Christ Superstar’, ‘Evita’ (Che)

Televisie

‘Aspe’, ‘Rox’

Andere

Vocal coach bij onder meer Event Team

Florian Avoux

Ensemble
Opleiding

Koninklijk Conservatorium Brussel, afdeling Musi- cal

Theater

‘Assepoester, het tamelijk ware verhaal’, ‘Ons Kent Ons’, ‘Oom Wanja’

Televisie

‘ROX’, ‘De Regel van 3S’ Film: ‘Lee & Cindy C.’ (Benny)

Milène Van der Smissen

Swing
Opleiding

Bachelor of Music, Conservatorium Rotterdam

Theater

‘Sesamstraat’ (Roos)

Muziek

Leadzangeres en danseres in de productieshows op de MS Rijndam van Holland America Line, solozangeres, lid van de vocalgroup Fenominals, sessiezangeres

Frank Beurskens

Swing
Opleiding

Fontys Dansacademie, richting Musicaltheater

Theater

‘Doornroosje’, ‘Crazy for You’, ‘Beauty and the Beast’ (US Lefou), ‘Kuifje: De Zonnetempel’ (US Professor Zonnebloem), Jeans 17, ‘Fame’, ‘Footloose’, ‘Mary Poppins’ (US Jonathan Been en Neleus), ‘De Producers’, ‘The Little Mermaid’ (alternate Jutter, US Sebastiaan en Botje), ‘War Horse’ (puppeteer)

Televisie & film

Stemacteur in o.a. ‘Robin Hood’ (Tuck) en ‘Robocar Poli’ (Poetsie)

Muziek

Frank trok als zanger een half jaar de wereld rond op de MS Amadea, had er zijn eigen soloshow en speelde in ‘I love you, you’re perfect now change’

Rick van den Belt

Swing
Opleiding

Fontys Hogeschool voor de Kunsten, richting Musicaltheater

Theater

‘Midzomernachtdromen’, ‘Jane Eyre’, ‘I Love You, You’re Perfect, Now Change’, ‘Hamlet’

Andere

Vocal coach bij verschillende kleine projecten, zanger bij musicalensemble ‘Say No More’

Robbe De Villa

Jonge Charlie Chaplin

Kobe Dierckx

Jonge Charlie Chaplin

Dries Van Cauwenbergh

Jonge Charlie Chaplin

Nolle De Kock

Jonge Sydney Chaplin

Tijn Jakobs

Jonge Sydney Chaplin

Warre Verlinden

Jonge Sydney Chaplin